تعمیر درب اتوماتیک

مرکز خدمات درب های اتوماتیک با ۲۰ سال تجربه در زمینه تعمیر درب اتوماتیک , تعمیر جک پارکینگ , تعمیر درب اتوماتیک پارکینگ , تعمیر درب ریموتی , تعمیر جک درب پارکینگ , آماده پاسخگویی و ارائه خدمات به شما مشتریان گرامی بصورت ۷/۲۴ ( هفت روز هفته , ۲۴ ساعته ) می باشد. بهترین خدمات , بهترین قیمت , گارانتی طلایی , رعایت اصول مشتری مداری از اصول اولیه مرکز خدمات درب اتوماتیک می باشد.

تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای

تعمیرات در کلیه مناطق تهران بصورت ۲۴ ساعته در کلیه ایام هفته بصورت حرفه ای و تخصصی ، مرکز خدمات تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای با بیش از دو دهه تجربه و بکارگیری کادری مجرب و متخصص از تکنسین های برتر آماده ارائه خدمات تعمیرات و سرویس انواع درب اتوماتیک به شما مشتریان و همکاران محترم می باشد.

با ما در تماس باشید  تعمیر درب اتوماتیک | درب اتوماتیک | تعمیرات درب | 09129542260

تعمیر درب اتوماتیک تهران

ما با وارد کردن بهترین برند از این درب های اتوماتیک سعی در از بین بردن این سختی کردیم تا تعمیر درب اتوماتیک تهران هرچه بیشتر از وقت و انرژی خود برای خانواده استفاده کنید و همسو با جهان امروزی گام بر داریم. تعمیر درب کرکره ای پارکینگ باز شدن عمودی آرام، با ملایت و به سادگی کار می‌کند.

نوع کرکره برقی درب های پارکینگی، نیاز به حداقل فضای ممکن دارد.

این مسئله مهم ترین ویژگی است که واقعا آن را از انواع دیگر درب های پارکینگ قدیمی متمایز کرده است.

انعطاف پذیری این نوع درب ها برای استفاده در ساختمان ها با نیازهای گوناگون نیز مناسب است و این نوع درب ها را می توان در ساختمان هایی که حیاط دار هستند نصب نمود. فضای مورد نیاز برای باز و بسته شدن این درب نسبت به سایر گونه ها کمی زیاد است و به اندازه طول هرلنگه درب باید شعاع داخلی آن را آزاد گذاشت تا فضا برای باز و بسته شدن داشته باشد.

درب بازکن های مناسب این گونه درب ها نیز متنوع هستند که بر اساس نیاز به دو گونه بازویی و زیر سطحی تقسیم بندی می شوند. زاویه بازشدن این سیستم ها اتوماتیک را می توان از ۰ تا ۱۸۰ درجه تعیین نمود اما به طور معمول درب های بازویی شفتی و ماردونی توانایی این را دارند که تا ۱۱۰ درجه درب را باز شوند.

این امر همچنین به آنها اجازه می دهد تا بدون هیچ محدودیتی دقیقا در کنار درب وروردی پارک کنند.

مکانیسم باز شدن تعمیر درب کرکره ای پارکینگ همچنین به این معنی است که شما می توانید با خیال راحت وسایل نقلیه را پارک کنید و درب را بدون اینکه چیزی مانع باز و بسته شدن درب شود ببندیم.

تعمیر درب اتوماتیک پارکینگ

اندازه کوچک غلطک کرکره که به یک کرکره برقی تعلق دارد به این معنی است که تعمیر درب اتوماتیک پارکینگ را می توان در هر موقعیتی که شاید ارتفاع محدود یا مانع کننده داشته باشد، نصب کرد ( راه حلی که درب های دیگر نمی توانند ارائه دهند).

اگر شما یک کنتور، یک جعبه فیوز یا درب درونی دارید که شاید مانع مکانیسم درب پارکینگ شود، در آن زمان یک تعمیر جک درب پارکینگ چاره کار شما است. اندازه متوسط کرکره حدود ۳۰۰ در ۳۰۰ میلی متر از نظر ضخامت است اگرچه وابسته به موقعیت نصب و موادی که برای کرکره انتخاب و استفاده می شود می تواند بزرگ تر باشد.

تعمیر درب اتوماتیک یک کار تخصصی می باشد و به تازگی افرادی با یک دوره کوتاه خود را یک تعمیر کار حرفه ای درب های اتوماتیک معرفی می کنند. تعمیر درب اتوماتیک یک شغل با تخصص های برق ، الکترونیک ، مکانیک می باشد نه تعویض قطعات درب اتوماتیک که کار راحتی است. تعمیر درب اتوماتیک نیاز به تجربه و تخصصی بالا می باشد.

تعمیرات درب اتوماتیک پارکینگی

یک حق انتخاب نامحدود از رنگ ها نیز وجود دارد. این امر به شما اجازه می دهد بهترین تعمیرات درب اتوماتیک پارکینگی مناسب خود را پیدا کنید که برای شما و ملک شما مناسب است.

تعمیر درب اتوماتیک پارکینگ یک کار فوق الاده حساس می باشد ضمن اینکه باید قطعات زیادی به همراه داشته باشید باید تجربه و تخصص این گونه درب های بادی قدیمی را داشته باشید مانند تعویض شلنگ ، تعمیر شیر برقی ، تعمیر و تعویض کمپرسور ، تعمیر قطعات الکترونیکی ، تعمیر و تعویض قطعات جک ها و تنظیم جک.

تعمیر جک درب اتوماتیک پارکینگ

 

این نوع درب بیشترین تعمیر و فروش راه به خود اختصاص داده است تعمیر این نوع درب با بسش از ۸۰ مدل موجود در بازار کار تخصصی می باشد. تعمیر جک درب اتوماتیک پارکینگ باید به صورتی باشد که حتی با تردد بالا بیش از توان جک آسیبی به آن نرسد و مدت زیادی کار بکند.

تعمیر درب اتوماتیک دو لنگه شامل تعمیر جک ها ، جوشکاری پایه ، تعمیر و تعویض چشمی ، تعمیر و تعویض برد ، ریموت یدک ، کد کردن ریموت و سیم کشی و تنظیمات برد می باشد.

تعمیر درب ریموتی اتوماتیک

 

درب ریموتی هیدرولیک این نوع درب برای تردد های بالا و درب های سنگین می باشد. تعمیر درب ریموتی اتوماتیک هیدرولیک کاری با تخصص بالا تجربه و استفاده از قطعات اصلی می باشد . تعمیر درب اتوماتیک هیدرولیک شامل قطعات پمپ هیدرولیک ، سیلندر ، پکینگ ، اورینگ ، روغن ، سوزن ها پوسته و …. می باشد.

درب اتوماتیک نایس NICE , درب اتوماتیک پروتکو PROTECO , درب اتوماتیک زومر SOMMER , درب اتوماتیک فادینی FADINI, درب اتوماتیک کامه CAME , درب اتوماتیک کوچی CUCCI , درب اتوماتیک فک FAAC , درب اتوماتیک محک MAHAK درب اتوماتیک لایف LIFE , درب اتوماتیک لیفتمستر LIFTMASTER

درب اتوماتیک بنینکا BENINCA , درب اتوماتیک دیا DEA , درب اتوماتیک تا او TAU , درب اتوماتیک سوپر جک درب اتوماتیک ولوو VOLVO , درب اتوماتیک سها SOHA , درب اتوماتیک ویتو V2 , درب اتوماتیک جی بی دی GIBIDI , درب اتوماتیک بتا BETA , درب اتوماتیک بی اف تی BFT ‎موتور کرکره ساید ارال URAL

موتور کرکره ساید بارزانته BARZANTE‎ , موتور کرکره ساید کوییکو QUIKO‎ , موتور کرکره ساید تیونی TIUNY‎ , موتور کرکره توبولار ای سی ام ACM‎ , موتور کرکره توبولار ارال URAL‎ , موتور کرکره توبولار کوییکو QUIKO‎ , موتور کرکره تیوبلار هافمن HOFMAN‎

موتور کرکره توبولار دویا DOOYA‎ , موتور کرکره توبولار بارزانته BARZANTE‎ , موتور کرکره توبولار اسمارت SMART‎ , موتور کرکره توبولار توربو TURBO‎ , موتور کرکره سانترال کب CAB‎ , موتور کرکره سانترال ای سی ام ACM‎ , موتور کرکره سانترال کوییکو

تعمیر بیواسطه درب اتوماتیک , تعمیر درب اتوماتیک , تعمیر بیواسطه درب اتوماتیک , تعمیر جک پارکینگ تعمیر درب شیشه ای , تعمیر بیواسطه درب اتوماتیک , تعمیر درب کنترلی , تعمیر درب اتوماتیک , تعمیر بیواسطه درب اتوماتیک , تعمیر ریموت درب کنترل , تعمیر درب پنوماتیک

تعمیر درب , تعمیر درب ریموتی , ریموت پارکینگ , تعمیر درب شیشه ای سکوریت , تعمیر درب کرکره ای , تعمیر درب پارکینگ , تعمیر موتور کرکره اتوماتیک , تعمیر درب ریلی , تعمیر بیواسطه درب اتوماتیک , تعمیر کرکره اتوماتیک , تعمیر درب اتوماتیک , تعمیر و تنظیم برد درب اتوماتیک پارکینگ

تعمیر قطعات , تعمیرات تخصصی کرکره اتوماتیک , تعمیر تخصصی جک پارکینگی , نصب کرکره با مرغوبترین تیغه , نصب با موتور ساید یا توبلار با قدرت وکیفیت بالا و قیمت مناسب استفاده از یرق آلات بسیار عالی جهت نصب تولید و فروش و نصب انواع کرکره های آلومینیومی و گالوانیزه و فوم دار وپلی کربنات

درب کرکره اتوماتیک صنعتی , درب کرکره اتوماتیک تجاری و پارکینگی , درب کرکره ای لوکس , استفاده از درب کرکره اتوماتیک به عنوان محافظ , درب کرکره اتوماتیک با تیغه های پانج , درب کرکره اتوماتیک فولادی یا گالوانیزه

تعمیر درب اتوماتیک برقی

 

امنیت بالا , کنترل از راه دور , ذخیره فضا , بدون اثر داخلی , طبق سفارشات و اندازه دلخواه در زمان انتخاب تعمیر درب اتوماتیک برقی خود مراقب باشید . زمانی که به درب کرکره ای اتوماتیک پارکینگ به طور آنلاین یا بر روی کاغذ نگاه می کنید، شاید درب هاییکه می بینید خیلی مشابه به نظر آیند؛

اما تفاوت واقعی در طول عمر محصول قرار دارد. تفاوت در کیفیت بالاتر و قابلیت اعتماد طولانی مدت، چیزی است که به راحتی از روی ظاهر نمی توان آن را تشخیص داد. آن نوع از تعمیر درب کرکره ای اتوماتیک پارکینگ که کیفیت مناسبی ندارند، سریعا از کار افتاده می شوند. قیمت این تفاوت را ایجاد می کند.

تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای سکوریت امروزه با استفاده از علم و دانش روز، تعمیر درب شیشه ای سکوریت ساخته شده است که به علت شکیل بودن بیشتر در بانک ها، مجتمع های تجاری بزرگ، بیمارستان ها و غیره مورد استفاده قرار می گیرند.

یکی از مهم ترین ویژگی های تعمیر درب شیشه ای سکوریت قابلیت باز و بسته شدن آن‌ها با استفاده از ریموت کنترل است.

این درب ها بدون هیچ گونه فشاری به صورت اتوماتیک و هوشمند باز و بسته می شوند. تعمیر درب شیشه ای سکوریت مانند بسیار دیگری از درب ها، امنیت را خیلی خوب حفظ می کنند. این درب ها بسیار سریع باز و بسته می شوند.

بنابراین مانع ورود هوای سرد و گرم در فصول مختلف می شوند و این امر باعث صرفه جویی در مصرف انرژی می شود.

تعمیر اجزای درب اتوماتیک گاهی اوقات استفاده از درب اتوماتیک می تواند باعث خطر شود. در چنین مواردی شما باید اجزای درب اتوماتیک را به خوبی بشناسید تا بتوانید این خطرات را مدیریت کنید.

از آنجایی که بیشتر کرکره هایی که ما می سازیم، موتور توبولار دارند، در اینجا به بررسی اجزای درب اتوماتیک می پردازیم.

تعمیر درب اتوماتیک پارکینگ، یکی از بهترین گزینه های دردسترس و کاربردی در حوزه درب پارکینگ است. تعمیر درب کرکره ای پارکینگ باز شدن عمودی آرام، با ملایت و به سادگی کار می‌کند.

نوع درب اتوماتیک درب های پارکینگی، نیاز به حداقل فضای ممکن دارد. این مسئله مهم ترین ویژگی است که واقعا آن را از انواع دیگر درب های پراکینگ قدیمی متمایز کرده است.

این امر همچنین به آنها اجازه می دهد تا بدون هیچ محدودیتی دقیقا در کنار درب وروردی پارک کنند. مکانیسم باز شدن تعمیر درب کرکره ای پارکینگ همچنین به این معنی است که شما می توانید با خیال راحت وسایل نقلیه را پارک کنید و درب را بدون اینکه چیزی مانع باز و بسته شدن درب شود ببندیم.

اندازه کوچک غلطک کرکره که به یک درب اتوماتیک تعلق دارد به این معنی است که درب را می توان در هر موقعیتی که شاید ارتفاع محدود یا مانع کننده داشته باشد، نصب کرد ( راه حلی که درب های دیگر نمی توانند ارائه دهند).

اگر شما یک کنتور، یک جعبه فیوز یا درب درونی دارید که شاید مانع مکانیسم درب پارکینگ شود، در آن زمان یک تعمیر درب کرکره ای پارکینگ چاره کار شما است. اندازه متوسط کرکره حدود ۳۰۰ در ۳۰۰ میلی متر از نظر ضخامت است؛

اگر چه وابسته به موقعیت نصب و موادی که برای کرکره انتخاب و استفاده می شود، می تواند بزرگ تر باشد.

یک مزیت دیگری که تعمیر درب اتوماتیک پارکینگ در مقایسه با درب های دیگر پارکینگی ارائه می دهند، این است که اکثر اوقات درب اتوماتیک پارکینگ طبق سفارش مشتری ساخته می شوند ، بنابراین بر طبق توضیحات دقیق مشتری عزیز در  هر اندازه ای که بخواهید سفارش داده شوند.

یک حق انتخاب نامحدود از رنگ ها نیز وجود دارد. این امر به شما اجازه می دهد بهترین درب کرکره ای مناسب خود را پیدا کنید که برای شما و ملک شما مناسب است.

زمانی که به درب کرکره ای پارکینگ به طور آنلاین یا بر روی کاغذ نگاه می کنید، شاید درب هایی که می بینید خیلی مشابه به نظر آیند؛ اما تفاوت واقعی در طول عمر محصول قرار دارد. تفاوت در کیفیت بالاتر و قابلیت اعتماد طولانی مدت، چیزی است که به راحتی از روی ظاهر نمی توان آن را تشخیص داد.

آن نوع از تعمیر درب اتوماتیک پارکینگ که کیفیت پایینی دارند، خودشان سریعا خراب می شوند. قیمت این تفاوت را ایجاد می کند.

تعمیر جک پارکینگ درب اتوماتیک

 

درب اتوماتیک شیشه ای درب اتوماتیک پارکینگ درب اتوماتیک درب اتوماتیک آسانسور درب اتوماتیک دست دوم تعمیر جک پارکینگ درب اتوماتیک شیشه ای درب اتوماتیک آسانسور درب اتوماتیک مغازه درب اتوماتیک درب اتوماتیک اهواز درب اتوماتیک ایرانی درب اتوماتیک ارومیه درب اتوماتیک درب اتوماتیک

درب اتوماتیک درب اتوماتیک به انگلیسی درب اتوماتیک برقی درب اتوماتیک درب اتوماتیک درب اتوماتیک بهران درب اتوماتیک بازویی درب اتوماتیک بالارونده درب اتوماتیک بتا درب اتوماتیک پارکینگ اصفهان درب اتوماتیک پارکینگ ریلی درب اتوماتیک پارکینگ مشهد درب اتوماتیک پارکینگ ریلی تلسکوپی درب اتوماتیک پارسیان سیستم

تعمیرات درب اتوماتیک پارکینگ

 

درب اتوماتیک جدید درب اتوماتیک جالب جک درب اتوماتیک جک درب اتوماتیک جک درب اتوماتیک سوزوکی جک تعمیرات درب اتوماتیک پارکینگ یوتاب جک درب اتوماتیک جک درب اتوماتیک ایتالیایی جک درب اتوماتیک واکرا جک درب اتوماتیک میلان درب اتوماتیک چشمی درب اتوماتیک چوبی درب اتوماتیک چگونه کار میکند درب اتوماتیک چینی درب اتوماتیک

درب اتوماتیک شیشه چی درب های اتوماتیک چیست درب اتوماتیک سکشنال چیست درب اتوماتیک حیاط درب اتوماتیک حاصل درب اتوماتیک حریری قیمت درب اتوماتیک حریری ابعاد درب اتوماتیک حریری لیست قیمت درب اتوماتیک حریری قفل اتوماتیک درب حیاط قیمت درب اتوماتیک آسانسور حریری درب اتوماتیک خودرو درب اتوماتیک خودرو ون

درب اتوماتیک خانه درب اتوماتیک خراسان رضوی درب اتوماتیک خمینی شهر درب اتوماتیک خانگی درب اتوماتیک خاص درب اتوماتیک خراسان درب اتوماتیک در تبریز درب اتوماتیک درسا درب اتوماتیک دیاکو درب اتوماتیک در شیراز درب اتوماتیک دیوار درب اتوماتیک درما درب اتوماتیک درتیس زغال درب اتوماتیک درب اتوماتیک رشت درب اتوماتیک روانکار

درب اتوماتیک رکورد درب اتوماتیک ریلی اصفهان درب اتوماتیک درب اتوماتیک ریلی پارکینگ قیمت درب اتوماتیک رکورد سوئیس درب اتوماتیک درب اتوماتیک زومر درب اتوماتیک زیر سطحی درب اتوماتیک زیبا در درب اتوماتیک زنجان درب اتوماتیک زاهدان درب اتوماتیک زنجیری درب اتوماتیک زیبا درب اتوماتیک سکشنال زیر سقفی

تعمیرات درب ریموتی پارکینگ

 

تعمیر درب ریموتی درب اتوماتیک سوئینگ درب اتوماتیک سانترال آسانسور درب اتوماتیک سوله درب اتوماتیک تبریز تعمیرات درب ریموتی پارکینگ درب اتوماتیک شیشه ای قیمت درب اتوماتیک شیشه درب اتوماتیک شیشه ای اصفهان درب اتوماتیک شیراز درب اتوماتیک شیشه ای آسانسور درب ضد سرقت

تعمیرات درب ریموتی درب اتوماتیک شیشه ای ضد حریق درب اتوماتیک درب اتوماتیک درب اتوماتیک درب طبقات اتوماتیک آسانسور درب تمام اتوماتیکطرح درب اتوماتیک درب اتوماتیک درب اتوماتیک اتاق عمل درب اتوماتیک بندرعباس درب اتوماتیک در بندرعباس عکس درب اتوماتیک شیشه ای عکس درب اتوماتیک عکس درب اتوماتیک یاران

درب اتوماتیک شهرک غرب درب اتوماتیک در شهرک غرب تعمیر درب اتوماتیک پارکینگ غرب تهران درب اتوماتیک فریم لس درب اتوماتیک فروشگاهی درب اتوماتیک فرمانبر درب اتوماتیک

فک درب اتوماتیک فروشگاه درب اتوماتیک فراز اس faraz s-4 درب اتوماتیک فرماتور درب اتوماتیک فراز درب اتوماتیک قیمت درب اتوماتیک قزوین درب اتوماتیک قم درب اتوماتیک درب اتوماتیک قفس درب اتوماتیک قائمشهر درب اتوماتیک قیمت درب اتوماتیک پارکینگ قیمت درب اتوماتیک درب اتوماتیک کرکره برقی درب اتوماتیک درب اتوماتیک

تعمیر درب های اتوماتیک

 

درب اتوماتیک کرمان درب اتوماتیک کابین آسانسور درب اتوماتیک کابا درب اتوماتیک کرمانشاه درب اتوماتیک گزه تعمیر درب های اتوماتیک درب اتوماتیک گرگان درب اتوماتیک گرد درب اتوماتیک گیلان درب اتوماتیک درب اتوماتیک گیربکسی درب اتوماتیک گیت درب اتوماتیک لولایی درب اتوماتیک لولایی روکار درب اتوماتیک لایف درب اتوماتیک لاهیجان

درب اتوماتیک لنسر درب اتوماتیک لولایی شیشه ای درب اتوماتیک لابل ۹۰ درب اتوماتیک مشهد درب اتوماتیک میلان درب اتوماتیک محک درب اتوماتیک منزل درب اتوماتیک ماینکرافت درب اتوماتیک مهاجر اصفهان درب اتوماتیک مهاجر درب اتوماتیک نوین تکنیکال درب اتوماتیک نایس درب اتوماتیک نفر رو

درب اتوماتیک نیم دایره درب اتوماتیک نوشهر کرکره و درب اتوماتیک مزایا و معایب درب اتوماتیک سرویس و نگهداری درب اتوماتیک درب اتوماتیک و کرکره برقی درب اتوماتیک هالوکس آلمان درب اتوماتیک همدان درب اتوماتیک هوکارت درب اتوماتیک هالوکس درب اتوماتیک هوکارت رشت درب اتوماتیک درب اتوماتیک هوشمند درب اتوماتیک هوبر درب اتوماتیک یال

درب اتوماتیک یونیورسال درب اتوماتیک یزد درب اتوماتیک درب اتوماتیک درب اتوماتیک یاران tehran province Tehran طریقه ی نصب درب اتوماتیک شیشه ای قفل اتوماتیک

امنیتی همه جانبه را دریافت کنید

تعمیر درب ریموتی

تعمیر درب ریموتی سیستم های درب بازکن اتوماتیک جهت رفاه بیشتر و همچنین با اهدافی همچون کنترل تردد افراد و مسائل حفاظتی و امنیتی در مکانهای مختلف بر روی انواع گوناگون درب ها مانند درب گاراژ ، درب حیاط ، درب ورودی ساختمان و راحتی برای افراد معلول نصب و مورد استفاده قرار می گیرد .

تعمیر جک پارکینگ

تعمیر جک پارکینگ نوعی از درب های اتوماتیک می باشد که با استفاده از موتور (با برندهای توبلار، بارزانته، اسمارت و …) به طور عمودی و در جهت محور Y ها بالا و پایین می رود. این نوع درب معمولا در پارکینگ های عمومی و خصوصی بکاررفته و کاربردهای دیگری هم دارد.

تعمیر درب اتوماتیک

تعمیر درب اتوماتیک مکانیزمی قدرتمند برای مصارف مختلف از جمله ورودی انبار، کارخانجات و ادارات دولتی و راه حلی کارآمد برای محل هایی با تردد بالا و درب های سنگین می باشد. با استفاده از یک مکانیزم ساده و در عین حال موثر شما می توانید یک دروازه ورودی تمام اتوماتیک، برای پارکینگ خود داشته باشید.

تعمیر درب اتوماتیک

 

تعمیر دربهای اتوماتیک

 

درب اتوماتیک از جمله درب هایی است که این روزها کاربرد زیادی پیدا کرده است و دیگر نیازی به تعمیر درب های اتوماتیک باز و بسته کردن درب بصورت دستی نمیباشد. درب اتوماتیک تنها توسط سیگنالی که از ریموت کنترل خود دریافت میکند باز و بسته میشود و به هیچگونه نیروی انسانی برای این کار نیاز ندارد.

درست است که درب اتوماتیک کار باز و بسته شدن درب را راحت کرده و همچنین در افزایش امنیت ساختمان نیز تاثیر بسیار زیادی دارد اما بعد از مدتی استفاده ممکن است با مشکلاتی مواجه شود که از این رو باید نسبت به تعمیر آن اقدام نمود. تعمیر درب اتوماتیک به هیچ وجه نمیتواند توسط یک فرد معمولی و بدون تخصص انجام شود و حتما باید از افرادی که دارای تخصص و تجربه هستند کمک گرفته شود.

تعمیر درب اتوماتیک بعد از تشخیص مشکل بوجود آمده برای درب انجام میشود و ممکن است این خرابی در هر قسمت از این نوع درب رخ داده باشد.

سرویس درب اتوماتیک

در تعمیر درب اتوماتیک قسمت های متعددی از درب مانند ریموت درب اتوماتیک ، سرویس درب اتوماتیک ، دستگاه مرکزی و فیوز درب اتوماتیک ، چشمی درب اتوماتیک و همچنین جک بازویی درب اتوماتیک توسط تکنسین مورد بررسی و عیب یابی قرار میگیرد و پبعد از اینکه به نوع خرابی پی برده سپس نوبت به تعمیر درب میرسد. تمام سازه هایی که از این نوع درب ها بهره میبرند سرویس درب اتوماتیک را بصورت دوره ای انجام میدهند.

البته مدت زمان سرویس درب اتوماتیک نسبت به میزان و تعداد دفعات استفاده از درب متغیر میباشد. سرویس درب اتوماتیک ممکن است برای برخی از ساختمان هایی که میزان رفت و آمد در آنها کم میباشد در فاصله زمانی طولانی ترین انجام شود و بالعکس در ساختمان هایی که در آنها رفت و آمد و به طبع باز و بسته شدن درب در تعداد دفعات زیادی صورت میگیرد در مدت زمان کوتاه تری انجام میشود.

در سرویس درب اتوماتیک به صورت دوره ای کیفیت قطعات یدکی و همچنین تخصص فرد تعمیرکار از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

اما منظور از تعمیر درب اتوماتیک با کیفیت چیست؟ در واقع زمانی تعمیر درب اتوماتیک با کیفیت انجام میشود که دو مورد بسیار مهم توسط شرکت ارائه دهنده خدمات تعمیر درب و همچنین تعمیرکار رعایت شود. اولین موردی که میتواند تعمیر درب اتوماتیک با کیفیت را تضمین کند قطعات یدکی هستند که برای سرویس درب مورد استفاده قرار میگیرند.

هر چه قطعات به کار رفته برای تعمیر از کیفیت بالاتری برخوردار باشند در نتیجه زمان سرویس درب اتوماتیک نیز به تعویق خواهد افتاد. دومین موردی که در تعمیر درب اتوماتیک با کیفیت حائز اهمیت است تخصص تعمیرکار میباشد. تعمیر کار باید به خوبی نوع خرابی را تشخیص داده و به نحوه تعمیر نیز تسلط داشته باشد.

مرکز خدمات درب های اتوماتیک از شرکت های با تجربه و متخصص در زمینه تعمیر درب اتوماتیک میباشد و میتوانید از خدمات ارزنده این شرکت تنها با یک تماس بهره مند شوید.

امروزه با زدن یک دکمه یا ریموت به سهولت درب باز می شود و پس از عبور خودرو درب دوباره بسته می شود؛ درب اتوماتیک پارکینگی صرفه جویی بسیار عالی در زمان به وجود آورده است.

درب های اتوماتیک پارکینیگی دارای قفل های با کیفیتی هستند که از درجه امنیتی بسیار بالایی برخوردار بوده و برای مسدود کردن راه های ورود به خانه در برابر عوامل خارجی اعم از دزدی بسیار مقاوم بوده و براحتی قابل باز شدن نیست.

درب اتوماتیک پارکینگ در فروشگاه های معتبر عرضه می شود؛ البته برای یافتن این درب ها می توان به سایت هایی که شرکت های تولید و عرضه کننده برای معرفی و فروش محصولات خود در نظر گرفته اند نیز مراجعه کرد و حتی مقایسه ای بین انواع مختلف آن انجام داد تا بتوان یکی از درب های مناسب را انتخاب کرد.

درب اتوماتیک پارکینگ در رنگ های مختلف عرضه می شود و می توانید قبل از خرید اقدام به گرفتن گارانتی محصول انتخابی و قطعات درب اتوماتیک نیز بپردازید و فراموش نکنید هیچ محصولی را بدون گارانتی خریداری نکنید، همچنین درخواست خدمات پس از فروش بلند مدت نیز یکی از اقدامات پیشگیرانه محسوب می شود.

درب اتوماتیک پارکینگ در انواع مختلفی قابل عرضه است از جمله درب اتوماتیکی ریلی پارکینگ، درب اتوماتیک لولایی، درب اتوماتیک زیر سطحی، درب اتوماتیک زیر سقفی و… که هر کس با توجه به نیاز و محل نصب می تواند یکی از این درب ها را انتخاب کند.

بیشترین نوعی که خریداران اقدام به خرید آن می کنند از نوع و مدل درب اتوماتیک لولایی است، این درب های لولایی به این دلیل از محبوبیت بیشتری برخوردار هستند که به دو طرف باز و بسته می شوند یعنی هم به سمت داخل و هم به بیرون باز و بسته می شوند البته این درب ها جزو درب های تقریبا سنگین نیز محسوب می شوند گفته می شود وزن هر کدام از طاق ها یا لنگه های آن ۱۰۰ تا ۶۰۰ کیلو است. داشتن این مقدار وزن به دلیل کارایی که این محصول دارد معقول به نظر می رسد.

درب اتوماتیک پارکینگی لولایی همچنین دارای دو مدل ۲۴ ولت و ۲۲۰ ولت است که نوع ۲۴ ولت آن برای ورود و خروج با تعداد بالا و درب های سبک تر استفاده می شود و جک هایی از نوع ۲۲۰ ولت آن نیز برای تردد کم و پایین و درب های سنگین مورد استفاده قرار می گیرد. البته یک نوع دیگر نیز از این درب ها وجود دارد که به مدل هیدرولیک مشهور است که برای ترددهای بالا با وزن سنگین استفاده می شود.

تعمیر درب اتوماتیک

درب اتوماتیک کرکره ای یکی از انواع درب های اتوماتیک می باشد که کاربرد بسیاری داشته و می توان از آن بعنوان درب اتوماتیک پارکینگ و بسیاری موارد دیگر استفاده کرد. در کل کاربرد درب های اتوماتیک در دنیا بسیار زیاد و کارآمد بوده که مفصلا در مورد این بحث توضیح می دهیم.

درب اتوماتیک کرکره ای از آن دسته درب های پر استحکام است که هم از نظر هزینه و هم از لحاظ اقتصادی کاملا به نفع استفاده کننده است و به همین دلیل طرفداران خاص خود را دارد.

درب اتوماتیک کرکره ای نیز در انواع مختلفی به بازار عرضه می شود که به منظور اهداف و مصرف خاصی مورد استفاده قرار می گیرند. همچنین این درب ها کاملا به نفع استفاده کننده هستند چرا که این درب ها کاملا از هدر رفتن انرژی جلوگیری می کند.

تولید درب اتوماتیک بر اساس  نوع عملکرد و درخواست مشتری متفاوت است ، درب های اتوماتیک به دو صورت دستی ( Manual ) و اتوماتیک ( Automatic ) به بازار عرضه می شود. درب کرکره ای مانند یک عایق بسیار خوبی از ورود و خروج انرژی گرمایشی و سرمایشی عمل می کند.

در مقایسه ای که بین پنجره های شیشه ای و درب اتوماتیک کرکره ای شده به این موضوع رسیده اند که ۴۰% از هدر رفتن انرژی جلوگیری می کند.

نصب درب اتوماتیک کرکره ای فضای کمی را به خود اختصاص می دهد، البته نصب به صورت رولی است که یا به سمت بالا جمع می شود یا در داخل ساختمان اگر فضایی موجود باشد جمع می شود؛ البته در برخی موارد که در داخل ساختمان فضای کافی نباشد به بیرون رول می شود. درب اتوماتیک کرکره ای در مقابل عوامل طبیعی مثل آتش سوزی، باد و باران و در اوضاع ناگوار و آب وهوای نامساعد مقاومت خوبی دارند.

کرکره برقی یا درب اتوماتیک کرکره ای همانند یک دیوار بسیار مستحکم عمل می کند و به هیچ عنوان جای نفوذی باقی نگذاشته است. همچنین این درب ها محافظ بسیار خوبی از داخل ساختمان عمل می کنند.

درب کرکره ای یا کرکره برقی از سوی برندهای معتبری تولید و عرضه می شود و با تمامی قسمت های یک درب کرکره ای مانند موتور درب کرکره ای ، تیغه درب کرکره ای ، مرکز خدمات درب های اتوماتیک تحویل مشتری داده می شود. خریداران محترم توجه داشته باشند که تهیه درب اتوماتیک از جای معتبر قطعا تضمینی است برای کیفیت قطعه و خدمات پس از فروش.

موضوعی که در این میان اهمیت دارد این است که باید خریداران قدرت تشخیص درب اصلی را از تقلبی داشته باشند که به نظر می رسد کمی زمان بر و سخت باشد.

نوع دیگری از درب اتوماتیک کرکره ای با موتور سانترال نیز تولید شده که برای پارکینگ هایی که حدودا ۱۵ واحد دارند استفاده می شود، این نوع درب ها با کاسه فنر باز و بسته می شوند، همچنین این نوع درب ها فقط در دو مدل عرضه می شود که عبارتند از ۱۸۰ و ۲۵۰ کیلو است.

این نوع درب ها به دلیل وجود کاسه فنر که بر روی محور اصلی سوار است با سرعت عالی و به دفعات زیادتری باز و بسته می شوند. حتی در صورت قطع برق نیز این درب اتوماتیک با کمک خلاص کن باز و بسته خواهد شد.

درب اتوماتیک شیشه ای با بهره گیری از دانش روز یکی از بهترین تولیدات در حوزه درب های اتوماتیک به شمار می آید، این درب ها بیشتر در بیمارستان ها، بانک ها و… کاربرد دارند، درب اتوماتیک شیشه ای به صورت هوشمند و با استفاده از کنترل از راه دور باز و بسته می شوند، این درب ها قابلیت این را دارند که می توانند به سیستم های کنترل تردد ساختمان متصل شوند و با استفاده از یک ریموت از راه دور باز یا بسته شوند.

اولین و مهم ترین برتری این درب ها به انواع دیگر درب ها راحتی استفاده از این درب ها است، برای باز یا بسته کردن این درب ها نیازی به وارد کردن فشار فیزیکی نیست و بدون هیچ فشاری درب اتوماتیک باز یا بسته می شود.

دربهای اتوماتیک شیشه ای با امنیت بسیار بالا بیشتر مورد توجه قرار گرفته اند همچنین درب اتوماتیک به دلیل باز و بسته شدن سریع باعث صرفه جویی در انرژی می شوند، چرا که مانع ورود هوای گرم یا سرد به داخل یا خارج می شود.

این درب ها بهترین راه کمک به افراد پیر محسوب می شوند همان طور که گفته شد چرا که انان نیازی به وارد آوردن نیروی فیزیکی به درب اتوماتیک برای باز یا بسته شدن درب ندارند.

درب اتوماتیک شیشه ای حتی بدون توجه به مزایای آن جزو درب های بسیار زیبا و شکیل به حساب می آید. امروزه یکی از خدمات مدرن و جدید برخی شرکت های تولیدکننده این درب ها چاپ روی انواع شیشه با استفاده از برترین تکنولوژی های روز دنیا می باشد، معمولا این نوع چاپ به صورت سیلک است و عمده رنگی که در آن استفاده می شود رنگهای سرامیکی و ارگانیک است که به صورت دیجیتالی و با ۱۶ طیف رنگی انجام می شود و دارای کیفیت و ماندگاری بسیار بالایی است.

درب اتوماتیک شیشه ای در دو سایز پهن و باریک عرضه می شود، همچنین وزن فریم هر متر مربع لت برابر ۲۰ کیلوگرم با فریم باریک و ۲۲ کیلوگرم برای فریم پهن می باشد. این نوع درب ها علاوه بر سرعت مناسب در عبور و مرور باعث نوعی خوشامدگویی به مراجعه کنندگان و مشتریان به مکان هایی که از این نوع درب ها استفاده می کنند خواهد شد، همین موضوع اثر مثبتی بر فروش و بازدید از چنین مکان هایی دارد.

درب اتوماتیک شیشه ای از مقاومت بالایی در برابر حریق برخوردار می باشد و در مواقع اضطراری برای امنیت ساختمان بسیار کارآمد است. این درب اتوماتیک با استفاده از نیروی برق کار می کند ولی در هنگام قطع شدن برق جای هیچ گونه نگرانی نیست چرا که این درب ها به برق اضطرای نیز مجهز هستند و در صورت لزوم می توانند برق اضطراری را جایگزین برق اصلی کنند.

درب اتوماتیک شیشه ای نصب بسیار راحتی داشته و از این نظر به مشکلی نمی خورید . البته نصب هر درب اتوماتیک شیشه ای ممکن است به شکل و شیوه ای متفاوت انجام گردد.

آن روزهایی که وقتی می‌ خواستی ماشینت را از پارکینگ خانه یا یک ساختمان خارج کنی یا برای پارک کردن به حیاط منتقلش کنی، باید درهای آهنی کت ‌و کلفتی را به دو طرف حیاط یا بیرون خانه باز نگه می ‌داشتی گذشته و این روزها درب‌ های اتوماتیک و برقی یکی از ارکان ‌های مهم ساختمان ‌های مدرن شده‌ اند.

مخصوصا در کلان‌شهر بزرگی مثل تهران که به سرعت با انواع ساختمان‌ های تجاری و در حال رشد است در نتیجه لزوما نیاز به استفاده درب اتوماتیک را داشته و این امر در این زمانه بسیار مهم تلقی شده چرا که باعث افزایش مشتری ، سهولت در تردد و اعتبار کسب و کار می شود.

آن هم در شهری که مدام ساختمان و مجموعه مسکونی و تجاری و اداری چندین و چند طبقه قد می ‌کشد و طبعا کمتر جا گرفتن درب ‌ها و دیگر ملزومات ساختمانی در این فشردگی‌ های فضایی بسیار مهم است.

مرکز خدمات درب های اتوماتیک با نیروهای فعال و باتجربه، انواع درب‌ های اتوماتیک لولایی یا جک، کرکره برقی، کشویی یا جک ریلی، درب‌ های پارکینگی منازل و درب ‌های شیشه ‌ای یا اتوبوسی را به‌صورت اختصاصی و به نیاز ساختمان مذکور طراحی و برای مشتریان راه‌اندازی می‌ کنند.

معمولا هم درب اتوماتیک در تهران اگر برای پارکینگ یک ساختمان ساخته شود با توجه به ابعاد و وزنی که خواهد داشت و البته امنیتی که برای مجمتع مذکوز نیاز است، در انواع درب کشویی، درب اتوماتیک دولنگه، درب اتوماتیک زیر سطحی، درب اتوماتیک زیرسقفی یا سکشنال و کرکره اتوماتیک یا درب‌های اتوماتیک رولاپ ساخته می‌ شوند.

جدای از بحث‌های مربوط به امنیت و حفاظت از ساختمان و ساکنان آن، نصب درب برقی در تهران وجهه‌ای زیبا و لوکس به نمای خانه یا محل کار شما می ‌دهد و رفت ‌و آمد از آن‌ها برای کودکان، افراد سالخورده و ناتوان هم راحت‌تر است و به این دسته از افراد جامعه یک ابزار کمکی محسوب می‌ شود تا راحت‌تر برای امور نیاز خود به جامعه رفت‌ و آمد کنند.

درب اتوماتیک تهران به‌دلیل سیستم هوشمند مکانیکی نیاز به رسیدگی و سرویس دارند تا همیشه ریموت و کنترل از راه دورشان به‌خوبی و درستی کار کند یا اگر شیشه ‌ای و مجهز به سیستم چشمی هستند به‌درستی ورود و خرج افراد را تشخیص بدهند، تا هم انرژی برق اضافه ‌ای مصرف نکنند و هم اختلالی در روند رفت‌وآمد مخصوصا در مکان‌ های عمومی و ساختمان ‌های تجاری و اداری ایجاد نکنند.

اگر درب پارکینگ شما با ریموت باز نمی‌شد یا چشمی درب شیشه ‌ای ساختمان شما به‌درستی محل قرار گرفتن آدم‌ ها را برای عبور از در تخمین نمی‌زد و به تعمیرات درب برقی در تهران نیاز پیدا کردید، تنها کافی‌ست با مرکز خدمات درب های اتوماتیک بصورت ۲۴ ساعته حتی در روز های تعطیل تماس بگیرید و در کوتاه‌ترین زمان ممکن زمان سرویس و تعمیر درب اتوماتیک خود را هماهنگ کنید.

یکی از مشکلاتی که ممکن است با درب‌ های اتوماتیک و ریموت‌دار یا حتی چشمی درب‌ های اتومات شیشه ‌ای پیدا کنید این است که در فاصله معینی که مد نظر شماست ریموت یا چشمی کار نمی‌ کنند و به ‌اصطلاح دریافت سیگنال ندارند. ممکن است خیلی ساده مثلا ریموت درب شما تحت ‌تاثیر وسیله دیگری قرار گرفته باشد.

اما گاهی نیاز است تا برای حل مشکل فرکانس‌های دستگاه را مجدد تنظیم کنید و این کار یک کار تخصصی است که با امنیت خانه و ساختمان شما گره خورده است. پس منطقی‌تر این است که برای تغییر فرکانس درب اتومات حتما از نیروهای متخصص خود شرکت‌ درب ‌های اتوماتیک کمک بخواهید.

اصولا هم تنظیم مجدد یا تغییر فرکانس درب اتوماتیک یکی از موارد سرویس و تعمیرات درب اتوماتیک در تهران و خدمات پس ‌از فروش آن‌ها حساب می ‌شود. بد نیست بدانید که هر برندی هم فرکانس‌ های مختص به خودش را دارد و اگر نیاز به تغییر ریموت شد حتما از همان برند و شرکت اولیه تهیه شود.

امروزه برای حفظ امنیت بیشتر منازل، کارخانه، انبارها و حتی ساختمان‌های بزرگ از درب‌های اتوماتیک استفاده می‌کنند که این درب‌ها جایگزین درهای قدیمی فلزی شده‌اند. برای باز و بسته کردن این درها از نیروی فیزیکی استفاده نمی‌شود و تمام فرایند باز و بسته کردن توسط یک ریموت و یا دکمه انجام می‌شود.

انواع درب اتوماتیک شامل درب اتوماتیک پارکینگی و درب اتوماتیک شیشه‌ای می‌شود.

درب اتوماتیک هیدرولیکی

درب اتوماتیک هیدرولیکی با استفاده از فشار مایعات و فشار روغن کار می‌کند. با فشاری که روغن و مایعات وارد می‌کنند، جک‌ها درب را باز می‌کنند.

درب اتوماتیک گیربکسی

در این نوع درب اتوماتیک هم فرایند بازوبسته شدن با استفاده تعدادی چرخ‌دنده و گیربکس انجام خواهد شد.

درب اتوماتیک پنوماتیک

درب اتوماتیک پنوماتیک هم با استفاده از فشار گازی که به جک‌ها وارد می‌آید، باز و بسته می‌شود. درب اتوماتیک از چه قطعاتی تشکیل شده است :

 • قفل مکانیکی درب اتوماتیک
 • قفل برقی درب اتوماتیک
 • پایه درب برقی
 • مرکز کنترل
 • ریموت کنترل درب اتوماتیک
 • چشمی درب اتوماتیک
 • فلاشر
 • میکروسوییچ
 •  مولد درب اتوماتیک

 

تنوع مدل های درب های اتوماتیک برای استفاده در ساختمان بسیار زیاد است، انواع درب اتوماتیک ورودی ساختمان انواع درب اتوماتیک پارکینگ و انواع درب های اتوماتیک برای مکانهای عمومی، در شکل های مختلف و با مشخصات و ویژگی های گوناگون تولید می شوند.

شکل این درب ها به گونه ای است که توسط جک ها باز و بسته می شود و فضای مناسب برای عبود افراد و وسایل نقلیه را فراهم می کنند . درب های اتوماتیک لولایی می توانند از نوع درب اتوماتیک تک لنگه یا درب اتوماتیک دو لنگه باشند. در میان انواع درب های اتوماتیک لولایی ، درب های دولنگه کاربرد بیشتری دارند.

به نحوی که بیش از ۹۰ درصد از درب های لولایی بازار از نوع دو لنگه هستند. درب های دو لنگه در مکان هایی مانند حیاط یا پارکینگ ها به کار گرفته می شوند و به ازای هر لنگه از درب باید فضای آزاد کافی برای باز یا بسته شدن آن وجود داشته باشد. درب های لولایی خود به دو نوع درب های اتوماتیک لولایی روکار و توکار تقسیم می شوند.

جک درب پارکینگ مورد استفاده برای درب های اتوماتیک می تواند از دو نوع جک های الکترومکانیکی یا جک های هیدرولیکی باشد. برای تعمیر درب اتوماتیک با مرکز خدمات درب های اتوماتیک , تماس حاص نمایید.

درب اتوماتیک فولدینگ یا تاشو به نام های دیگر مانند درب اتوبوسی ، درب آکاردئونی و درب فولدینگ معروف است. از مهمترین ویژگی های دربهای تاشو می توان به میزان بازشوندگی آنها اشاره کرد. این درب ها می توانند به اندازه ۹۰% از پهنای درب باز شده و اجازه ورود یا خروج را به افراد بدهند. یک پیشنهاد خوب برای مشتریانی هست که محدودیت فضا در محل درب دارند.

با توجه به موقعیت نصب درب یا نیاز مشتری درب های تاشو را می تواند تنها از یک طرف به دیوار نصب نمود. برای تعمیر درب اتوماتیک با مرکز خدمات درب های اتوماتیک تماس حاص نمایید.

درب اتوماتیک کشویی به صورت افقی باز می شود معمولا به اندازه فضای یک طرف درب در هر طرف دیوار فضای حرکتی برای درب کشویی وجود دارد. هنگام باز شدن درب بر روی ریل حرکت می کند. در برخی موارد این درب ها دو تکه و برخی دیگر به تکه ساخته می شوند.

در کمد لباس ، در حمام ، در شیشه ای و … برخی از موارد استفاده درب اتوماتیک کشویی می باشد. برای تعمیر درب اتوماتیک با مرکز خدمات درب های اتوماتیک تماس حاص نمایید.

تعمیر درب اتوماتیک پارکینگ نوعی درب با سایز بزرگ برای پارکینگ است که توسط یک موتور الکتریکی به صورت اتوماتیک باز و بسته می شود. درب های اتوماتیک پارکینگ معمولا جهت رفت و آمد ماشین و سایر وسایل نقلیه بزرگ می باشد. اما درب اتوماتیک پارکینگ کوچکی نیز وجود دارند که دارای یک پانل تکی چرخنده است و در زیر سقف پارکینگ جاگذاری می شود.

درب های اتوماتک پارکینگی بزرگتر معمولا دارای چند پانل متصل به هم می باشند که به سمت بالا جمع می شوند، ساخته شده است. مدل این درب های پارکینگی اتوماتیک، فنری و با وزن متعادل است که به جهت کاهش وزن آن می باشد تا مقدار نیروی موتوری و انسانی لازم برای باز کردن درب اتوماتیک را کاهش دهد.

درب های اتوماتیک پارکینگی از فلز، فایبر گلاس و یا چوب ساخته می شوند، همچنین امکان دارد عایقی برای حفظ دمای بالا و پایین در کنار آن کار گذاشته شود. برای تعمیر درب اتوماتیک با مرکز خدمات درب های اتوماتیک تماس حاص نمایید.

برای درخواست خدمات نصب و تعمیر وسرویس درب های اتومات کافیست از طریق بخش تماس با ما مرکز خدمات درب های اتوماتیک سفارش خود را ثبت نمایید. اما بهتر است قبل از درخواست کارهایی که افراد متخصص در این زمینه انجام میدهند را بدانید این خدمات عبارتند از:

 • سرویس نصب و تعمیر درب اتوماتیک پارکینگ
 • تعمیر ریموت درب اتوماتیک
 • نصب و سرویس درب های اتوماتیک پارکینگ
 • نصب و تعویض جک آرام بند
 • نصب و تعمیر جک پارکینگ

مزایای درخواست تعمیرکار درب اتومات پارکینگ با مرکز خدمات درب های اتوماتیک ، درخواست تعمیرکار درب اتوماتیک از مرکز خدممات درب های اتوماتیک دارکه به آن اشاره

میکنیم :

مشاوره رایگان به مشتریان و همکاران : شما می توانید با تماس با مرکز خدمات درب های اتوماتیک مشکل خود را مطرح کنید و مشاوره رایگان دریافت کنید ، در صورت لزوم می توانید اقدام به درخواست تکنسین برای تعمیر ، نصب و تعویض کنید. استعلام قیمت قطعات و محصولات بصورت تلفنی نیز یکی دیگر از مزایای مرکز خدمات درب های اتوماتیک است.

استفاده از تعمیرکار متخصص و مجرب : افرادی که در سایت مرکز خدمات درب های اتوماتیک مشغول به کار هستند کاملا با تجربه و متخصص بوده و بهترین کیفیت خدمات را به شما ارائه می دهند.

رضایت سنجی از مشتری: پس از انجام کار از مرکز خدمات درب های اتوماتیک با مشتری تماس گرفته خواهد شد تا در صورت بروز مشکل پیگری های لازم انجام شود و روال کار فنی کار نظر سنجی شود.

قیمت نصب درب اتوماتیک پارکینگ با بهترین کیفیت را میتوانیه به متخصصین ما مرکز خدمات درب های اتوماتیک بسپارید.

این نوع دربها معمولا برای مراکز خرید یا مکان های عمومی استفاده می شود اما امروزه بیشتر افراد برای راحتی عبور و مرور در منازل و مجتمع های مسکونی نیز از این نوع درب استفاده می شود.

عوامل زیادی بر هزینه نصب، سرویس، یا تعمیر درب اتوماتیک پارکینگی تاثیر گذار است این عوامل عبارتند از :

درب پارکینگ قدیمی باشد و همان درب تبدیل به اتوماتیک شود. که این باعث کاهش هزینه میشود.

نوع و جنس متریال درب اتوماتیک از عوامل اصلی در تعیین قیمت درب اتوماتیک است. دربهای اتوماتیک پارکینگی از جنس آهن و آلومینیم و گاهی با ترکیب چوب ساخته می شوند. که هزینه های متفاوتی دارند.

نوع درب استفاده شده نیز بر هزینه آن تاثیر گذار است.

دربهای مختلف هزینه های متفاوتی دارند متداول ترین آنها عبارتند از :

درب اتوماتیک برقی، درب اتوماتیک رنگی، درب اتوماتیک با چارچوب رنگی (سازه های رنگی)، درب شیشه ای کشویی، درب استیل اتوماتیک، درب اتوماتیک بیمارستانی، درب اتوماتیک گردان، درب اتوماتیک مثلثی، درب اتوماتیک آکاردئونی، درب اتوماتیک نیم گرد، درب اتوماتیک تلسکوپی، درب اتوماتیک شیشه ای لابل، درب برقی

سایز درب نیز بر قیمت آن موثر است این که یک درب دولنگه باشد یا تک بر قیمت اثیر گذار است.

قطعی برق

قطعی برق یکی از علت های اصلی کار نکردن درب اتوماتیک می باشد. وقتی ناگهان درب از کارمی افتد حتما ابتدا برق را چک کنید که قطع نباشد.

کار نکردن ریموت کنترل

یکی از رایجترین علتهای باز نشدن درب خرابی ریموت کنترل می باشد. بعضی از وقتها به دلیل مشغله کاری یادمان میرود که این ریموتها برد کمی دارند ما از راه دور اقدام به بازکردن میکنیم و با مشکل باز نشدن درب مواجه میشویم ابتدا به در نزدیک شده و ریموت را میزنیم اگر درب باز نشد و جراغ ریموت ضعیف بود اشکال از باتری است در غیر این صورت بهتر است ریموت خود را به یک تعمیر کار درب اتوماتیک پارکینگ نشان دهید.

در صورتی که همه ریموت ها کار نکرد امکان وجود خرابی در آنتن گیرنده درب پارکنیگ وجود دارد همجنین شاید قسمت برقی درب اتوماتیک خراب شده باشد. این امکان که برنامه ریز ریموت ها بهم ریخته باشد هم وجود دارد که باید با تعمیرات درب اتوماتیک تماس بگیرید.

اگر درب پارکینگ شما هنگام باز و بسته شدن با صدای خاصی همراه هست و یا به سختی باز و بسته میشود و شاید در بعضی مواقع به صورت نیمه باز متوقف شود مربوط به موتور یا خارهای غلطک درب می باشد برای بررسی دقیق تر با تعمیرکار متخصص تماس بگیرید.

مشکل بسته نشدن درب اتومات پارکینگی

اگر هنگام باز شدن، درب مشکلی ندارد اما موقع بسته شدن با مشکل مواجه باشد. ۳ علت بزرگ میتواند داشته باشد :

سوئیچ های تنظیم : بهم خوردن تنظیم سوئیچ های تنظیم فاصله که بهم خوردن این تنظیمات باعث به وجود آمدن عملکرد نادرست درب می شود.

تنظیمات سنسور ایمنی : تنظیمات سنسور ایمنی دچار مشکل شده است. اگر مسیر چشمی های سنسور مشکل داشته باشد درب نمیتواند بسته شود در صورت باز بودن مسیر چشمی و بسته نشدن درب بهتر است با تعمیرکار درب پارکینگی تماس بگیرید.

زنگ زدگی غلطکهای درب : غلطکهای زنگ زده اصطحکاک بیشتری ایجاد کرده و به مرور جلوی بسته شدن درب پارکینگ را میگیریند این مشکل به راحتی با تعویض یا روغن کاری غلطک ها برطرف میشود.

تعمیر درب : اتوماتیک درب برقی لولایی :اصفهان درب برقی :لولایی درب :اتوماتیک درب :برقی تعمیرات :درب اتوماتیک سرویس :درب اتوماتیک سرویسکار :درب اتوماتیک تعمیرات درب :شیشه ای تعمیرات :درب شیشه ای تعمیر درب :شیشه ای خدمات درب :شیشه ای خدمات :درب شیشه ای خدمات درب شیشه ای :برقی تعمیرکار درب :شیشه ای تعمیرکار درب :اتوماتیک تعمیرکار :درب اتوماتیک تعمیر درب :چشمی تعمیر دربهای :اداری تعمیر :دربهای برقی اداری

تعمیرات درب اتومتیک :اصفهان سرویس دربهای :شیشه ای تعمیرات درب :ریلی تعمیرات برد :درب اتوماتیک چشم :درب اتوماتیک ریموت :درب اتوماتیک خدمات :درب اتوماتیک خدمات درب :اتوماتیک قطعات :درب اتوماتیک تعمیر درب اتوماتیک :پارکینگی تعمیر درب :برقی تعمیر درب برقی :شیشه ای تعمیرات درب :برقی شیشه ای تعمیرات :راهبند تعمیر :راهبند

تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای همچون دیگر لوازم برقی و الکترونیکی نیاز به تخصص و تجربه کافی در این زمینه داشته و لازم به ذکر است که در صورت بروز هر گونه مشکل برای درب اتوماتیک شما حتما باید با متخصصین این امر مشورت نموده و امر تعمیر و خدمات درب را به آنان بسپارید.

در رابطه با بروز مشکلات احتمالی درب های شیشه ای اتوماتیک، اولین مرحله تشخیص و عیب یابی درست در خصوص خطاهای عملکردی درب اتوماتیک است زیرا اگر این مرحله به درستی انجام نگیرد و مشکل به درستی شناخته نشود، راه حل درستی ارائه نخواهد شد بنابراین نه تنها امر تعمیر به درستی انجام نخواهد گرفت بلکه منجر به صرف هزینه های بالایی از لحاظ اقتصادی و زمانی برای مصرف کننده خواهد شد.

اگر سنسور بین درب دستگاه مشکل داشته باشد، درب بسته نمی شود. این خطا می تواند در اثر ضربه خوردگی به سنسورها یا آب خوردگی در اثر شستشوی درب ها به وجود آمده باشد که گاهی با تعویض سنسورها و در مواردی هم با تنظیم مجدد سنسورها درب به حالت عادی برمی گردد و مشکل از بین خواهد رفت.

گاهی اختلالاتی که در درب های اتوماتیک روی می دهد به دلیل تمام شدن عمر مفید قطعات آن است. به عنوان مثال مشتری با مرکز خدمات درب های اتوماتیک تماس گرفته و اظهار می کند که درب اتوماتیک آن به هنگام قطع برق، دیگر باز و بسته نمی شود، در صورتی که اپراتور نصب شده بر روی دستگاه دارای باتری بک آپ می باشد ، این اختلال به دلیل تمام شدن عمر مفید باطری است.

باتری درب های اتوماتیک شیشه ای باید همانند تمام باطری های موجود در بازار مانند باتری های موبایل و باتری های نوت بوک دارای عمر مفید می باشد و معمولا باید به طور سالانه تعویض شوند زیرا عمر مفید آن ها تمام خواهد شد و باعث بروز مشکلات در عملکرد درب اتوماتیک می شود.

از عمده مشکلاتی که برای دارندگان درب های اتوماتیک شیشه ای پیش می آید، صدای جیر جیر درب ها حین باز و بسته شدن بوده  که این مشکل می تواند دلایل متعددی داشته باشد که یک به یک بررسی می کنیم :

 • شل شدگی یا پاره شدگی تسمه که گاها به خاطر نامرغوب بودن جنس آن بوجود می آید.

 

 • تمام شدن عمر هنگرها و از بین رفتن آن ها به خاطر تردد بالا و گاها استفاده از درب های متحرک بسیار بزرگ و غیر استاندارد که بسیار مشکل ساز می باشد.

 

 • خاک گرفتگی ریل ها و هنگرها که با عملیات تمیز کاری توسط کارشناسان شرکت مربوطه، مشکل حل خواهد شد.

از اسپری کردن هرگونه مواد شوینده، روغن، گریس در داخل ریل دستگاه جددا خودداری کنید که باعث بروز مشکل در آن می شود.

خطاها و مشکلات زیادی در درب های شیشه ای اتوماتیک به وجود می آیند که بعضا به خاطر انتخاب ناصحیح درب ها نسبت به تعداد تردد در پیک ساعات مصرف و یا ناهماهنگ بودن اندازه درب با اپراتور گرداننده موردنظر می باشد و در بسیاری از موارد دیده شده که به لحاظ خرید، مصرف کننده درب مورد نظر را درست انتخاب نموده و همه چیز در حالت استاندارد می باشد.

مرحله اول در صورتی که موتور به صورت کلی کار نکرد به احتمال زیاد یک سیم از داخل قطع است.

ممکن است موتور درب اتوماتیک به هر دلیلی موتور داغ کند: اگر برای بار اول موتور داغ کرد استاتور موتور عیب و ایراد دارد.

مورد دوم اگر موتور صدای بلندی داشت چهار دلیل ممکن است داشته باشد یا بلبرینگ ها خشک و از فرم خارج شده اند و یا بدنه موتور و استاتور با هم دارای اصطکاک هستند. ممکن است بدنه پیچش شل شده باشد و یا موتور در جای مناسب خود قرار نگرفته باشد.

مورد سوم اگر موتور در جا کار کند ممکن است کلید خلاص کن بیرون باشد، و یا محور کلید خلاص کن خم شده باشد، و یا سیستم انتقال قدرت گریبکس به پیستون هرز شده باشد.

مورد آخر شاید کلید شما درون قفل گیر کرده باشد، در این صورت ممکن است محور کلید خلاص کن خم شده باشد.

با توجه به نیاز به تعمیر درب اتوماتیک باید برای تشخیص سالم بودن مراحلی طبق روش گفته شده اعمال گردد.

تست اول ابتدا مولتی متر را باید در مدار اهم قرار دهیم. در این صورت سیم موتور نسبت به سیم مشترک باید بین ۷۰ تا ۹۰ باشد اگر ۰ یا بالاتر از ۹۰ باشد نشان دهنده عیب از سیم پیچ موتور است.

تست دوم ابتدا باید دو سیم خازن را به یکی از سیم های قهوه ای و سیم سیاه موتور متصل کنیم. یک بار دیگر باید مجددا سیم خاکستری را به همراه سیم قهوه ای به برق ۲۲۰ ولت وصل کنیم. بار دیگر هم سیم سیاه را وصل کنیم. در هر دو مورد باید موتور در یک جهت گردش کند. در غیر این صورت دارای اشکال است. و تعمیر درب اتوماتیک ضرروی است.

واحد فنی و تعمیرات مرکز خدمات درب های اتوماتیک کلیه امور تعمیرات و نصب را با بهترین کیفیت انجام می دهد. شرکت دارای بخش خصوصی تعمیرات است. مهندسان کارآزموده توانایی عملی و علمی بالا برای انجام خدمات نصب و تعمیر درب اتوماتیک را دارا می باشند. اگر اشکالات موتور درب اتوماتیک شما با توجه به مطالب ارائه شده در بالا قابل رفع نبود،

با دقت به نوع اشکالات سیستم شما، اجزا و قطعات لازم از قبیل قطعات موتور جک، ریل تلسکوپی، ریل ماردونی، سنسورهای رگلاژ جک، مگنت ها، میکروسوئیچ ها، بلبورینگ های موتور، دنده و گیربکس، IC های رگلاتور و دیگر اجزای بورد کنترل جک مثل ترانسفورماتور، ترمینالها و تغذیه چشمی ها و … باز شده؛ و در صورت نیاز هر کدام که دارای عیب باشند تعمیر یا تعویض می شوند.

سپس بعد از انجام کلیه کارهای تعمیرات در هر مرحله کلیه قطعات دستگاه تست میشود تا مشکلات به کلی رفع گردد.

نکته قابل به ذکر این است که مرکز خدمات درب های اتوماتیک پس از تعمیرات و سرویس کاری، نصب را در محل شما انجام خواهند داد. بعد از تستهای مربوطه تاییدیه ای از مشتری دریافت میگردد و فاکتوری از طرف مرکز خدمات درب های اتوماتیک نیز به مشتری تحویل داده می شود.

مرحله آخر کار مرکز خدمات درب های اتوماتیک به این صورت است که بعد از نصب برنامه ریزی و یا تعمیر درب اتوماتیک ، کارشناسان با تجربه مرکز خدمات درب های اتوماتیک یک برنامه زمان بندی جهت انجام خدمات مشاوره رایگان به شما خواهند داد.

مرکز خدمات درب های اتوماتیک یکی از بزرگترین سرویس دهنده خدمات و تعمیرات درب اتوماتیک در ایران است؛ که خدمات را به ترتیب زیر ارائه می دهد.

 • خدمات مربوط به تعمیرات موتور جک درب اتوماتیک پارکینگ و ریلی و هیدرولیکی

 

 • رفع مشکل کوباندن درب در انتهای بسته شدن آن

 

 • تعمیرات اختصاصی مربوط به سیم پیچ موتور و بخش برقی موتورهای درب اتوماتیک

 

 • رفع ایراد مشکل سرعت کند یا تند در انواع درب های اتوماتیک

 

 • حل کردن مشکل عمده ایستادن جک درب در بین راه

 

 • ایراد مربوط به خلاص نشدن جک پارکینگی و خلاص کن جک هیدرولیک

 

 • تعمیر دنده ها و تراشکاری دنده ها و یا تعویض دنده

 

 • مشکلات عدیده مربوط به گیربکس جک پارکینگی و ریلی

 

 • رفع کل ایرادات مربوط به ماردون و چرخ دنده های وابسته به آن

 

 • تعمیرات بخش میکروسوئیچ و سنسورهای درب اتوماتیک و درب ریلی

 

 • تعمیر درب اتوماتیک پارکینگ و ریلی

 

 • تعویض اورینگ درب هیدولیک و تعویض روغن هیدرولیک

 

 • رفع کلیه عیوب مربوط به مشکل بورد فرمان مرکزی جک الکترمکانیک و هیدرولیک

 

 • رفع ایرادات مربوط به عمل نکردم چشمی های جک

 

 • حل مشکلات برنامه ریزی انواع جک های پارکینگی و ریلی و هیدرولیک

 

 • حل مشکل ست کردن ریموت و عملکرد در چند حالت ریموت روی انواع تعمیر جک پارکینگ

 

 • سرویس کاری و روغن کاری تخصصی انواع درب پارکینگی و هیدرولیکی و ریلی

 

 • کارهای مربوط به سیم کشی و تعویض سیم کشی انواع درب اتوماتیک

 

تعمیر درب اتوماتیک

همان طور که می دانید موتورهای درب اتوماتیک متنوع هستند. شما باید توجه نمایید که هزینه تعمیرات درب اتوماتیک پارکینگ بنابر نوع اشکال و همچنین نوع مدل درب متفاوت است. این کار تخصص مرکز خدمات درب های اتوماتیک است.

شما می توانید برای برآورد هزینه تعمیرات درب اتوماتیک پارکینگ با شماره های ۰۹۱۲۹۵۴۲۲۶۰۰۲۱۴۴۴۸۴۵۴۱ تماس بگیرید و اشکالات مربوط به این اقدامات را تشریح نمایید تا هزینه تخمینی را برای شما محاسبه کنند.

مقالات آموزشی درب اتوماتیک

درب های اتوماتیک

درب های اتوماتیک , درب های اتوماتیک پارکینگ , درب های اتوماتیک شیشه ای , درب های اتوماتیک کشویی , درب های اتوماتیک آسانسور , درب های اتوماتیک ثمین , درب های اتوماتیک درسا , درب های اتوماتیک بتیس , درب های اتوماتیک بیمارستانی , درب های اتوماتیک اسانسور ,...

تعمیر جک درب پارکینگ

تعمیر جک درب پارکینگ کرج , تعمیر جک درب پارکینگ در شیراز , تعمیر جک درب پارکینگ در تبریز , تعمیر جک درب پارکینگ اهواز , تعمیر جک درب پارکینگ غرب تهران , تعمیر جک درب پارکینگ شرق تهران , تعمیر جک درب پارکینگ در اصفهان , تعمیر جک درب...

تعمیر درب ریموتی

تعمیر درب ریموتی , تعمیر درب ریموتی , تعمیر درب ریموتی پارکینگ , تعمیر درب ریموت دار , تعمیر درب ریموتی پارکینگ شرق تهران , تعمیر درب ریموتی پارکینگ غرب تهران , تعمیر درب ریموتی پارکینگ , تعمیر درب ریموت دار در تبریز , تعمیر درب ریموتی در کرج ,...

تعمیرات درب اتوماتیک پارکینگ

تعمیرات درب اتوماتیک پارکینگ , تعمیر درب اتوماتیک پارکینگ , تعمیر درب اتوماتیک , تعمیر درب اتوماتیک پارکینگی , تعمیرات درب اتوماتیک پارکینگ اصفهان , تعمیر درب اتوماتیک پارکینگ شیراز , تعمیر درب اتوماتیک پارکینگ در کرج , تعمیر درب اتوماتیک پارکینگ غرب تهران , تعمیر درب اتوماتیک پارکینگ در...

تعمیرات جک پارکینگ

تعمیرات جک پارکینگ , تعمیر جک پارکینگ , تعمیر جک پارکینگ غرب تهران , تعمیر جک پارکینگ در کرج , تعمیر جک پارکینگ زومر , تعمیر جک پارکینگ سیماران , تعمیر جک پارکینگ کرج , تعمیر جک پارکینگ-تعمیر کرکره برقی بی واسطه , تعمیر جک پارکینگ در شهر قدس ,...

تعمیر درب اتوماتیک تهران

تعمیرات درب اتوماتیک تهران , تعمیر درب اتوماتیک تهران , تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای , تعمیر درب اتوماتیک تهران , تعمیر درب اتوماتیک پارکینگ , تعمیر درب اتوماتیک اصفهان , تعمیر درب اتوماتیک تبریز , تعمیر درب اتوماتیک غرب تهران , تعمیر درب اتوماتیک پارکینگ اصفهان , تعمیر درب...

تعمیر جک درب پارکینگ

مرکز خدمات درب های اتوماتیک با بیش از ۲۰ سال سابقه در زمینه درب های اتوماتیک پارکینگی می باشد. که انواع جک های پارکینگی را در سراسر ایران عرضه کرده و اهمیت زیادی را در کیفیت سرویس و خدمات پس از فروش برای مشتریان قائل می باشد.

شما می توانید برای تعمیر جک درب پارکینگ ، جک پارکینگ  با تعمیرکاران درب اتوماتیک در تماس بوده تا در اولین فرصت مشکل شما را بر طرف نمایند.

آیا خدمات ارائه شده گارانتی می شود ؟

تمامی خدمات ارائه شده توسط مرکز خدمات درب های اتوماتیک دارای گارانتی می باشد و در صورت بروز مجدد مشکل، با اعزام مجدد تکنسین و بدون دریافت هزینه مشکل دستگاه را به صورت کامل برطرف می کنیم.

تعمیرکار درب اتوماتیک چه زمانی مراجعه می کند ؟

زمان مراجعه تعمیرکار درب اتوماتیک پارکینگی توسط شما تعیین می شود و با توجه به اینکه نزدیکترین تکنسین با تجربه و واجد شرایط برای برطرف کردن مشکل دستگاه شما تخصیص داده می شود امکان ارائه خدمات در سریعترین زمان برای شما فراهم می گردد.

تعمیر درب ریموتی

درب ریموتی ریموت یا همان کنترل از راه دور که به منظور باز و بسته کردن درب از راه دور مورد استفاده قرار می گیرد، تعمیر درب ریموتی نیز ممکن است به دلیل کار کرد زیاد و یا استفاده ی نادرست از آن دچار آسیب و خرابی شده و به درستی کار نکند. دلایل و فاکتور های بسیاری در خرابی ریموت درب ریموتی می توانند دخیل باشند. بهتر است برای تعمیر درب ریموتی خود از تعمیرکار متخصص درب برقی ( مرکز خدمات درب های اتوماتیک ) حرفه ای کمک بگیرید.

هزینه تعمیر درب اتوماتیک چقدر است ؟

هزینه تعمیر درب اتوماتیک به عوامل مختلفی از جمله علت خرابی دستگاه، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و… بستگی دارد و بعد از عیب یابی و بررسی دستگاه توسط تکنسین به شما اعلام خواهد شد. تمامی هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه می باشد و پس از پایان کار هزینه از شما دریافت خواهد شد.

تعمیر درب اتوماتیک با مرکز خدمات ۲۴ ساعته

از حضور افراد غیرمتخصص و عدم تشخیص مشکل درب پارکینگ خود خسته شده‌اید؟ پس با ما در تماس باشید. مرکز خدمات درب های اتوماتیک با سال‌ها فعالیت در زمینه تعمیر درب اتوماتیک و یراق آلات درب اتوماتیک پارکینگ توانسته افرادی متخصص در این زمینه تربیت کند که با یک تماس در عرض ۲۴ ساعت در محل حاضر شده و به بررسی مشکل پیش آمده می‌پردازند.

مشکلات درب اتوماتیک پارکینگ اکثراَ ناشی از عدم عملکرد صحیح جک درب اتوماتیک هستند که با بررسی کارشناسان نیاز به تعمیر یا تعویض آن به شما اطلاع داده می‌شود. اما گاهی اوقات مشکلات ساده راه ما را مسدود می‌کنند که عبارتند از: تعویض باتری ریموت کنترل، عدم عملکرد صحیح دکمه‌های ریموت و … . شما به آسانی می‌توانید خرابی‌های ساده را عیب یابی کرده و در صورت حل نشدن مشکل از خدمات فنی آتی در بهره مند شوید.

ابزار و یراق آلات مورد استفاده توسط متخصصین مرکز خدمات درب های اتوماتیک از برترین برندهای داخلی و خارجی بوده که بر مبنای نوع انتخابی و مشکل درب اتوماتیک، هزینه خدمات دریافتی نیز متفاوت خواهد بود. کارشناسان مرکز خدمات درب های اتوماتیک بدون اتلاف وقت به  حل خرابی به وجود آمده می‌پردازند. پس با خیالی آسوده از خدمات فنی و پشتیبانی این مجموعه بهره‌مند شوید.

تعمیر درب اتوماتیک

تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای راحتی را برای شما به ارمغان می آورد اما حفظ و نگهداری آن کار دشواری است. درب های اتوماتیک با توجه به اندازه، فریم و شیشه از تنوع بالایی برخودار هستند. تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای ممکن است هزینه های زیادی برای شما به دنبال داشته باشد.

درب های اتوماتیک مانند ماشین آلات دارای قطعات متحرک هستند. این قطعات به صورت مرتب باید بررسی شوند تا از سالم بودن و کارکرد صحیح آن ها اطمینان حاصل شود.

هر زمان که نیاز داشته باشید مرکز خدمات درب های اتوماتیک برای تعمیر بهترین متخصصین در این زمینه در اختیارتان خواهد گذاشت تا از تعمیر درب اتوماتیک خود اطمینان حاصل کنید.

تعمیر درب اتوماتیک پارکینگ

تابلو فرمان و گیرنده تعمیر درب اتوماتیک پارکینگ در واقع همان مغز سیستم است و همه ی قطعات درب اتوماتیک به این قسمت متصل بوده و دستورات خود را از این قسمت دریافت می کنند. تابلو فرمان یا مرکز کنترل درب اتوماتیک شیشه ای شامل پایانه، منبع تغذیه، فیوز، برد اصلی و… می باشد. هر کدام از این قسمت ها وظایفی برعهده دارند اگر آن را به درستی انجام ندهند کارکرد درب دچار اختلال شده و نیاز به تعمیر درب اتوماتیک شیشه ای خود خواهید داشت.

هزینه تعمیر درب اتوماتیک چقدر است ؟

هزینه تعمیر  درب اتوماتیک با توجه به مشکلی که برای آن پیش آمده است تعیین می شود . در ابتدا اولویت تعمیرکار درب اتوماتیک ، تعمیر قطعات  می باشد و در صورت نیاز با هماهنگی قطعه تعویض می گردد.