خدمات درب های اتوماتیک

خدمات درب های اتوماتیک

خدمات درب های اتوماتیک

تابان درب از سال ۱۳۷۷ در حوزه صنعتی درب های اتوماتیک و سیستم های حفاظتی و فعالیت خود را آغاز کرده است. در اوایل دهه ۸۰ رفته رفته این مجموعه درصدد تامین قطعات اولیه پرداخته و با جذب کارشناسان و متخصصان خبره و با بهره گیری از بروزترین آموزش ها در سطح بین المللی توانست در عرضه درب های اتوماتیک و سیستم های حفاظتی سطح علمی بالایی را کسب کند.

یکی از اصول مهم و اولیه مرکز ما در صنعت درب های اتوماتیک خدمات نوین و با کیفیت به مشتریان است چرا که به وضوح مشاهده شده است که تعمیرات در این صنف شغلی خیلی تخصصی نبوده و همیشه مشکلات متعددی گریبان گیر مشتریان عزیز شده است.

با این حال تصمیم به تشکل تیم تعمیرات تخصصی درب اتوماتیک در استان تهران نمود و در حال حاضر مرکز خدمات درب های اتوماتیک و کرکره برقی در کشور می باشد.

دپارتمان های خدمات درب های اتوماتیک

۱- مدیریت

۲- مالی

۳- فروش

۴- خدمات

۵- تامین قطعات

۶- توزیع و نصب

۷- بخش مشاوره و پاسخگویی به حل مشکلات مشتریان و همکاران

این گروه فنی مهندسی با بیش از دو دهه تجربه با شناخت کامل در زمینه نصب و تعمیر درب اتوماتیک , دوربین مدار بسته , آیفون تصویری , سیستم های حفاظتی و کرکره برقی با کادر مجرب و حضور مستمر و قیمت مناسب کاملا رقابتی با بهترین کیفیت محصولات و خدمات خود توانسته تا امروز رضایت کلیه مشتریان عزیز خود را در سراسر تهران کسب کند.
خدمات درب های اتوماتیک توانسته نمایندگی و پخش محصولات آلمانی و ایتالیایی اصل را منحصر به خود داشته و با کلیه شرکت ها همکاری داشته باشد.

در نظر داشته باشید که کلیه قطعات و محصولات ارائه شده توسط ما اصلی بوده و دارای تضمین و فاکتور فروش می باشد.

پاسخگویی ۷/۲۴ به مشتریان

مرکز خدمات درب های اتوماتیک آماده پاسخگویی به هرگونه سوالات, ثبت سفارشات و پشتیبانی آنلاین مشتریان گرامی بصورت ۲۴ ساعته در کلیه ایام هفته می باشد.

تعمیرات و خدمات پس از فروش

مرکز خدمات درب های اتوماتیک دارای تیم تخصصی تعمیرات انواع برد, انواع جک, انواع درب اتوماتیک, کرکره برقی, تعمیرات در محل شما با کادر تخصصی تعمیرات

توزیع قطعات و نصب راه اندازی

مرکز خدمات درب های اتوماتیک اولین توزیع کننده لوازم درب اتوماتیک, کرکره برقی بدون واسطه, نصب و راه اندازی در محل شما توسط کارشناسان خبره

تامین قطعات درب های اتوماتیک

مرکز خدمات درب های اتوماتیک دارای تیم تخصصی تعمیرات انواع برد, انواع جک, انواع درب اتوماتیک, کرکره برقی, تعمیرات در محل شما با کادر تخصصی

مرکز خدمات درب های اتوماتیک در رابطه با تعمیرات درب اتوماتیک و جک پارکینگ و کرکره برقی با سابقه چندین ساله در خدمت شما عزیزان می باشد.

خدمات تعمیرات و سرویس کاری جک پارکینگی

لازم بذکر است که در بخش تعمیرات درب اتوماتیک , کارشناسان شرکت توانایی علمی بالا برای تعمیرات کلیه قطعات درب های اتوماتیک  را دارا می باشند و بنا بر نوع اشکال دستگاه, تمامی قطعات و اجزای لازم از قبیل قطعات موتور, جک, ریل ماردونی, ریل تلسکوپی, سنسورهای رگلاژ جک, مگنت ها, میکروسوئیچ ها, بلبورینگ های موتور, دنده و گیربکس, IC های رگلاتور و دیگر اجزای بورد کنترل جک مثل ترانسفورماتور, ترمینالها و تغذیه چشمی ها و …  بنا بر نوع عیب و اشکال آن باز شده و روی هر کدام که عیبی داشته باشد کار تعمیرات و سرویس کاری بطور کامل انجام می شود و پس از انجام امور تعمیرات نیز در هر مرحله قطعات دستگاه بصورت کامل تست میگردد.

همچنین قطعات جک اتوماتیک پس از تعمیرات و سرویس کاری, توسط کارشناسان شرکت در محل مشتری نصب میگردد و پس از تستهای مربوطه تاییدیه مشتری اخذ میگردد و فاکتور شرکتی نیز به مشتری تحویل داده می شود.

همان طور که می دانید موتورهای درب اتوماتیک متنوع هستند. شما باید توجه نمایید که هزینه تعمیرات درب اتوماتیک پارکینگ بنابر نوع اشکال و همچنین نوع مدل درب متفاوت است. این کار تخصص مرکز خدمات درب های اتوماتیک است.

شما می توانید برای برآورد هزینه تعمیرات درب اتوماتیک پارکینگ با شماره های ۰۹۱۲۹۵۴۲۲۶۰۰۲۱۴۴۴۸۴۵۴۱  تماس بگیرید و اشکالات مربوط به این اقدامات را تشریح نمایید تا هزینه تخمینی را برای شما محاسبه کنند.