تعمیر جک پارکینگ

 

تعمیر جک پارکینگ غرب تهران , تعمیر جک پارکینگ در کرج , تعمیر جک پارکینگ زومر , تعمیر جک پارکینگ سیماران , تعمیر جک پارکینگ-تعمیر کرکره برقی بی واسطه , تعمیر جک پارکینگ در شهر قدس , تعمیر جک پارکینگ جنوب تهران , تعمیر جک پارکینگی فک , تعمیر جک پارکینگ در تبریز , تعمیر جک پارکینگ شمال تهران , تعمیر جک پارکینگ اصفهان , تعمیرات جک پارکینگ اتوماتیک , تعمیرات جک پارکینگ اصفهان , تعمیر جک اتومات پارکینگ , تعمیر جک درب پارکینگ اهواز , تعمیر جک درب پارکینگ اصفهان

 

تعمیر جک درب پارکینگ در اصفهان , اموزش تعمیر جک پارکینگ , تعمیر جک پارکینگ برقی , تعمیر جک برقی پارکینگ در کرج , تعمیرات جک برقی پارکینگ , تعمیرات جک برقی پارکینگی , تعمیر جک پارکینگ-تعمیر کرکره برقی بی واسطه استان تهران، تهران , هزینه تعمیر جک درب پارکینگ با مالک است یا مستاجر , تعمیر برد جک پارکینگ , تعمیر جک پارکینگی پروتکو , تعمیرات جک پارکینگ تهران , تعمیر جک درب پارکینگ تهران , تعمیر جک پارکینگ در تهران , تعمیرات جک درب پارکینگ تهرانپارس , تعمیر جک پارکینگ در شرق تهران

 

تعمیر جک درب پارکینگ , تعمیر جک درب پارکینگ غرب تهران , تعمیر جک درب پارکینگ شرق تهران , تعمیر جک درب پارکینگ در شیراز , شرکت تعمیر جک پارکینگ , تعمیرات جک پارکینگ غرب تهران , قیمت تعمیر جک درب پارکینگ , تعمیرات جک پارکینگ کرج , تعمیر کار جک درب پارکینگ , تعمیر جک پارکینگ مشهد , تعمیر جک درب پارکینگ مشهد , تعمیر موتور جک پارکینگ , نمایندگی تعمیر جک پارکینگ , نمایندگی تعمیر جک درب پارکینگ , تعمیر جک هیدرولیکی درب پارکینگ , تعمیر جک های

 

درب پارکینگ , هزینه تعمیر جک درب پارکینگ , تعمیر جک پارکینگی , تعمیر جک پارکینگی در کرج , آموزش تعمیر جک درب پارکینگ یوتاب

در ابتدا چراغ ریموت چک شود ، در صورت خرابی ریموت درب اتوماتیک چراغ آن کمرنگ تر از همیشه خواهد شد تعمیر جک پارکینگ شاید هم خاموش شود. در این صورت یا ریموت معیوب شده یا این که به مرور زمان باطری آن تمام شده و نیاز به تعویض دارد.

وقتی ریموت را چک کردید و سالم بود باید گوش خود را به دستگاه مرکزی نزدیک کرده و وقتی دکمه ای از ریموت را لمس می کنید صدای رله دستگاه مرکزی شنیده شود و این عمل نشان می دهد هم ریموت فرمان صادر و هم فیوز سالم هستند و دستگاه مرکزی آن را اجرا کرده پس آن هم سالم است.

 

تعمیر جک پارکینگ

 

اما اگر صدای از دستگاه مرکزی شنیده نشد یا باید اول فیوز را چک کنیم که تعمیر جک پارکینگ برقی اگر آن هم سالم بود ایراد از برد مدار یا سیم های ورودی به آن می باشد که نیاز به کارشناسی دقیق تعمیر کار دارد.

تعمیر جک پارکینگ

 

تعمیر جک پارکینگ

 

حالا اگر ایراد از جک های بازویی باشد درب نه باز می شود نه بسته می شود اما اگر از چشمی ها باشد تعمیر جگ پارکینگ تهران درب باز می شود اما هنگام بسته شدن عمل نخواهد کرد پس اگر درب باز هم نشد هر دو لنگه مشکل از داخل جک بازویی می باشد. اگر حالتی پیش آمد که متوجه شدید جک درب خراب می باشد یا باید آن را تعمیر کنید یا تعویض.

 

تعمیر جک پارکینگ

 

تمام مراحل بالا چک شده و از بدون ایراد بودن آنها که مطمئن شدید و تعمیر جک پارکینگی درب اتوماتیک باز می شد اما هنگام بسته شدن عمل نمی کرد ایراد باید از چشمی ها باشد که ارتباط آن ها قطع شده و نمی گذارد درب بسته شود. در مواقعی که ایراد از چشمی ها باشد باید ابتدا از ساف بودن هر دو و تراز بودن آنها اطمینان حاصل کنید بعد از تمیز بودن چشمی زیرا هر مانعی که سد راه رسیدن مادون قرمز به گیرنده شود اخلال ایجاد می کند.

 

در بعضی موارد هم امکان دارد چشمی درب اتوماتیک در مکانی قرار گرفته باشد که نور خورشید به آن می تابد و چون نور خورشید اشعه مادون تولید می کند این هم می تواند در کار چشمی ها خلل ایجاد کند این مشکل بیشتر در تابستان که نور خورشید شدیدتر است اتفاق می افتد که با گذاشتن سایبان برای چشمی ها مشکل مرتفع می شود.

 

اما اگر با این موارد هم مشکل حل نشود چشمی شما دچار مشکلی شده که یا نیاز به تعمیر برد یا تعویض دارد.

تعمیر جک پارکینگ

 

تعمیر جک پارکینگ

 

سوالات متداول تعمیر جک درب پارکینگ

لنگه های درب در هنگام باز شدن و بسته شدن به هم گیر می کنند

 

در هنگام راه اندازی درب اتوماتیک به منظور جلوگیری از برخورد لنگه های درب در هنگام باز و بسته شدن، اختلاف زمانی بین حرکت لنگه شماره ۱ لنگه شماره ۲ در نظر گرفته می شود. با گذشت زمان به علت عواملی نظیر افزایش اصطکاک لولا و یاشرایط بد جوی ممکن است لنگه دربها در شروع حرکت باز شدن و یا در انتهای حرکت بسته شدن به یکدیگر برخورد داشته باشند.

برای تعمیر این ایراد باید ابتدا با روان کاری لولای درب و رفع ایرادهای آهنگری، حرکت درب را یکنواخت کرد سپس نسبت به تنظیم قدرت جک ها و زمان دهی مجدد دستگاه اقدام نمود.

درصورت سرقت ریموت باید بلافاصله نسبت به غیرفعال نمودن آن ریموت اقدام نمود زیرا سارق که ریموت را در اختیار دارد به راحتی قادرخواهد بود درب را باز کرده و وارد پارکینگ شود.

برای حذف کردن ریموت سرقت شده باید رسیور دستگاه را ریست کرد و ریموت های موجود را مجدد کددهی نمود. درصورت عدم آشنایی با نحوه ریست کردن رسیور و اقدام برای انجام این کار، ممکن است سایر تنظیمات مدارفرمان را تغییر داده و دستگاه غیرفعال شود. بنابراین از ریست کردن رسیور دستگاه اجتناب نمایید و با تکنسین های متخصص تماس بگیرید .

تعمیر جک پارکینگ

 

تعمیر جک درب پارکینگ

 

وقتی ریموت را چک کردید و سالم بود باید گوش خود را به دستگاه مرکزی و فیوز تعمیر جک پارکینگ نزدیک کرده و وقتی دکمه ای از ریموت را لمس می کنید صدای رله دستگاه مرکزی شنیده شود و این عمل نشان می دهد هم ریموت فرمان صادر و هم فیوز سالم هستند و دستگاه مرکزی آن را اجرا کرده پس آن هم سالم است.

 

اما اگر صدای از دستگاه مرکزی شنیده نشد یا باید اول فیوز را چک کنیم که اگر آن هم سالم بود ایراد از برد مدار یا سیم های ورودی به آن می باشد که باید تعمیر شود و نیاز به کارشناسی دقیق تعمیر کار دارد.

 

نمایندگی تعمیر جک پارکینگ

 

جهت سرویس نگهداری پیشنهاد میکنم تا دستگاه دچار اشکال نشده احتیاج به سرویس ندارد نمایندگی تعمیر جک پارکینگ بسیاری افراد سود جو به مشتریان خود میگویند که ماهی یکبار دستگاه احتیاج به سرویس دارد و هزینه ای هر ماه دریافت میکنند پیشنهاد ما به شما عزیزان فقط درصورت خرابی با تعمیرکار تماس بگیرید و اگر دستگاه دچار صدا جزئی باشد میتوانید با اسپری روغن صدا گیری کنید.

 

تعمیر جک پارکینگ

 

تعمیر جک درب پارکینگ

 

تعمیر قصعات مکانیک که شامل گیربکس و متعلقات آن تعمیر جک درب پارکینگ می باشد.

تعمیر درب اتوماتیک بادی (پنوماتیک) : که بسیار حساس و نیاز به تجربه و تخصص و همچنین دقت بالا جهت تعمیرات دارد.

تعمیر درب اتوماتیک دولنگه پارکینگی: استفاده از قصعات مصرفی زیاد در این نوع درب ها تعمیر درب ریموتی

تعمیر جک پارکینگ , تعمیر جکها, جوشکاری پایه ها, تعمیر و تعویض چشمی, تعمیر و تعویض برد مدار فرمان, ریموت یدک, اضافه کردن و یا کپی ریموت درب ها, سیم کشی و تنظیمات برد مدار فرمان خدماتیست که در این خصوص ارائه داده میشود.

تعمیرات قطعات الکترونیک درب های اتوماتیک: که شامل مدار کنترل چشمی یا فتوسل, فلاشر و گیرنده ریموت (رسیور) و ریموت می باشد که در این مرکز کلیه خدمات تعمیر و سرویس های دوره ای با بهترین قصعات انام پذیر میباشد.

همان طور که می دانید موتورهای درب اتوماتیک متنوع هستند. شما باید توجه نمایید که هزینه تعمیرات درب اتوماتیک پارکینگ بنابر نوع اشکال و همچنین نوع مدل درب متفاوت است. این کار تخصص مرکز خدمات درب های اتوماتیک است.

شما می توانید برای برآورد هزینه تعمیرات درب اتوماتیک پارکینگ با شماره های ۰۹۱۲۹۵۴۲۲۶۰۰۲۱۴۴۴۸۴۵۴۱  تماس بگیرید و اشکالات مربوط به این اقدامات را تشریح نمایید تا هزینه تخمینی را برای شما محاسبه کنند.